![](https://blog.revistaderecenzii.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG-20220508-WA0004-1024x576.jpg)
Orice mișcare a mâinii este destinația unui imbold al inimii, surprinsă în iubire. Numai după căderea omului în somn, imboldul revine în brațe, cu dorul de a se exterioriza, al inimii frânte ca pâinea.
Orice mișcare a mâinii este destinația unui imbold al inimii, surprinsă în iubire. Numai după căderea omului în somn, imboldul revine în brațe, cu dorul de a se exterioriza, al inimii frânte ca pâinea.