![](https://blog.revistaderecenzii.com/wp-content/uploads/2022/04/IMG-20220415-WA0038-576x1024.jpg)
Într-o ființă putredă, aflată în uzul bolii și al nefericirii, valurile existenței au dezlegat avântul de a se vindeca, precum valurile fură, de la mal, bărcile neatente. Avântul sta, ca un picior de cupă, sub visuri.
Într-o ființă putredă, aflată în uzul bolii și al nefericirii, valurile existenței au dezlegat avântul de a se vindeca, precum valurile fură, de la mal, bărcile neatente. Avântul sta, ca un picior de cupă, sub visuri.